Екологічні
водоочисні споруди
Навігація:
- Призначення продукції
- МонтажПризначення продукції

Споруди біологічної очистки типу NV використовуються для очищення господарсько — побутових стоків приватних житлових будинків, дач, котеджів, адміністративних будівель, малих підприємств, невеликих готелів, мотелів, кафе та ресторанів, автозаправок і т. п. Подібні установки обладнуються в тих місцях, де відсутня можливість приєднання до централізованих каналізаційних мереж.

Технологія розроблена таким чином, що не потрібно додавання сухих бактерій та інших додаткових засипок. При обробці стічних вод відсутній неприємний запах і шум, що дозволяє розміщувати установку в безпосередній близькості до об'єкту. 

Очисне обладнання групи NV сертифіковане. Відповідає всім вимогам Директиви 89/106/EEC Євросоюзу всім положенням стандарту EN 12566-3:2006 + A1:2009. Вимогам технічних регламентів та державних стандартів України.

Основні переваги очисних споруд типу NV:

 • Устаткування заводського виробництва, виконано з армованого склопластику. Він більш міцний, ніж поліпропілен і не поступається металу або бетону;
 • Виготовлене зі склопластику обладнання міцне, стійке до механічної, ударної дії, не схильне до атмосферного впливу, впливу хімічних речовин, а також гниття. Це гарантує надійну роботу обладнання протягом тривалого періоду (кілька десятків років);
 • Простий і недорогий монтаж. Легко транспортується;
 • Можливий монтаж під проїжджою частиною;
 • Відсутність необхідності бетонування при монтажі;
 • Максимальна ефективність очисти стоків (більше 95%) завдяки використанню технології біологічного очищення;
 • Відсутність рухомих внутрішніх деталей, автоматики, електронних приладів, тих що    потребують заміни або регулярного обслуговування;
 • Очищена вода прозора і без запаху;
 • Відсутність шуму і неприємного запаху при роботі;
 • Мінімальні витрати електроенергії;
 • Можливий як надземний, так і підземний монтаж установки;
 • Естетичний зовнішній вигляд.

Процес очищення стоків

Біологічне очищення стічних вод засноване на функціонуванні в обладнанні живих мікроорганізмів і полягає в очищенні стоків за допомогою їх.

Установка оснащена біозавантаженням (біофільтром), на поверхні якого відбувається наростання біоплівки, що дозволяє досягти необхідного ефекту очищення. Очищення здійснюється в проточному режимі: в аераційну камеру з біозавантаженням безперервно подаються забруднені стоки.

Для підтримки життєдіяльності біомікроорганізмів і для рециркуляції стоків, що очищаються, усередині устаткування потрібне подання стислого повітря, яке подається за допомогою компресора (повітродувки).

При цьому рівномірне подання повітря в споруду забезпечує аератор, розташований в центрі. Постійний приплив повітря призводить до розмноження аеробних мікроорганізмів, формуючи групи до яких приєднуються протозооти та інші живі форми. В процесі очищення мікроорганізми метаболизируют, тобто поглинають і біологічно розщеплюють органічні речовини, які містяться в стічних водах. В результаті такого процесу відбувається окислення шкідливих речовин, внаслідок чого вони розпадаються на нешкідливі. Очищені стоки освітлюються, після чого витікають через вихідну трубу. 

Далі залежно від умов місцевості і схеми монтажу водовідведення, стоки можуть потрапляти в фільтраційний колодязь, дренажну систему підземної фільтрації, або на рельєф місцевості (канаву, яр, траншею, водойму).

 

Основні деталі конструкції:

 1. Корпус (склопластик)
 2. Кришка
 3. Біозагрузка
 4. Дифузор
 5. Вхідна труба
 6. Вихідна труба
 7. Трубка подачі повітря
 8. Повітродувка
 9. Подовжувальне кільце (додатково поставляється)
 10. Ящик для повітродувки одатково поставляється)

 

                                             Обслуговування:

Для обслуговування цього устаткування користувачу не потрібно значних витрат і виклик фахівців. Господар зовсім самостійно може впоратися сам.

За рахунок переробки аеробними бактеріями органічних і частин неорганічних речовин в обладнанні утворюється невеликий осад (мул). Надлишок мулу видаляється, достатньо одного - два рази в 1.5 роки відкачати 2/3 від об'єму установки, потім залити її чистою водою і забути про обслуговування знову на цей період! Ось і все обслуговування!

Видалиний мул можна використовувати як органічне добриво на присадибній земельній ділянці.

В очисну споруду не повинні потрапляти:

 • поверхневі і дощові стоки (з дахів, території двору і т. д.);
 • стоки з гаражів, майстерень  та інших приміщень не побутового призначення;
 • погано розщеплювані біологічним способом елементи: памперси, гігієнічні пакети, частини тканини, вироби з гуми і пластика;
 • велика кількість жирів;
 • хімічні речовини, попадання яких в каналізаційні системи не передбачено відповідно до їх призначення (розчинники, нафтопродукти, агрохімія і т. п.);

Увага! Устаткування для очищення стоків справляється з нормальними кількостями пральних, миючих засобів та інших хімічних речовин, що використовуються в побуті.

Н * - залежить від глибини залягання підводящого колектора (труби)

 

Технічні дані:

Марка Кількість мешканців Кількість стоків м3/доб. H*max h1 h2 d D Потужність компресора (Вт)
NV-1 1-4 0.8 1200 1600 1500 800 1530 60
NV-2 4-8 1.4 1200 1650 1590 800 1830 60
NV-3 9-13 2.3 1200 2200 2100 800 2110 80
NV-4 14-17 3.06 1200 3100 3000 800 2400 100
NV-5 18-21 3.6 1200 3300 3200 800 3000 120

 

Ціни на автономні очисні споруди типу NV:

Тип установки NV-1 NV-2 NV-3 NV-4 NV-5
Ціна (EUR) 1800,- 2000,- 3340,- 4700,- 6860,-

Примітка:

Ціна не включає транспортні витрати і будівельно-монтажні роботи. Вартість монтажу устаткування залежатиме від умов місцевості (геології грунту, варіанту і довжини водовідведення, кількості використаного будівельного і витратного матеріалу і т. п.). Попередня вартість монтажу визначається при виїзді нашого фахівця на об'єкт.Навігація:
- Призначення продукції
- Монтаж