Екологічні
водоочисні споруди

Наша компанія надає комплексні послуги в сфері очищення стічних вод. Очищення стічних вод - наше ключове завдання. Ми пропонуємо ефективні рішення з підбору та постачання обладнання для очищення господарсько-побутових, зливових, поверхневих і промислових стоків.

Біологічне очищення - ефективно, швидко і дешево

Один з кращих способів очищення стічних вод пропонує сама природа - це біологічна очистка. Таке очищення - максимально ефективний, одночасно швидкий і дешевий варіант видалення органічних забруднюючих речовин із стічних вод.

Ринок автономних каналізацій сьогодні представлений великою кількістю різних моделей. І вибрати яку-небудь споруд досить важко: інформації про системи каналізації з надлишком, але достовірну знайти нелегко.

Вивчивши всі аспекти, частина покупців набуває дешеві очисні споруди, що вимагають регулярного додавання біологічних сухих бактерій та інших додаткових біологічних засипок. Але після покупки з'ясовується, що при всій своїй дешевій вартості таке очисне обладнання потребує дорогого монтажу, догляду, регулярного обслуговування, і при цьому функціонує не так вже й довго. Крім того, якість очищення стоків залишає бажати кращого.

Але серед розманіття очисних систем є обладнання, яке відмінно себе зарекомендувало. Ми рекомендуємо звернути увагу на таку марку як "Traidenis" що володіє чудовою надійністю, при доступній ціні.

Компанія "Traidenis" - відомий виробник обладнання в центральній Європі по очищенню різних стічних вод, а також різноманітних ємностей з армованого склопластику. Продукція компанії відрізняється чудовими характеристиками завдяки високоякісним матеріалам і передовим технологіям промислового виготовлення.

Обладнання з склопластику: надійність і довговічність
Використання у виробництві склопластику полімерних матеріалів гарантує надійну роботу обладнання на довгі роки - до декількох десятків років! Корпус устаткування більш міцний ніж з поліпропілену або поліетилену.

Обладнання для очищення стоків, виготовлене з склопластику, вигідно відрізняється від інших матеріалів:

  • довговічністю і міцністю;
  • несприйнятністю до впливу хімічних речовин і атмосферного впливу;
  • несхильність до гниття і деформації.

Вибравши наше обладнання для біологічного очищення стоків, ви приємно здивуєтеся:

  • ефективності роботи очисних споруд;
  • загальною кількістю грошових коштів, витрачених на наше обладнання і його монтаж, яке буде набагато менше, ніж те, що витрачається на «дешеві» септики або розрекламовані очисні споруди, що не відповідають реальним характеристикам.


Вибираючи очисне обладнання для господарсько-побутових стоків, необхідно пам'ятати прописну істину: «Все геніальне просто». ПРОСТОТА - означає досягнення максимального ефекту при мінімальних затратах. Пропоноване нами обладнання з армованого склопластику добре себе зарекомендувало і заслужено відзначено фахівцями в галузі екології в Євросоюзі та країнах СНД. Наша продукція затребувана і конкурентоспроможна.

Ще однією перевагою склопластику є його вартість. Ціни на обладнання для очищення стічних вод та іншу продукцію зі склопластику значно менше цін на подібні вироби з бетону або металу. При цьому вага і габарити обладнання набагато менше, що приємно відіб'ється на оплаті доставки і монтажу конструкцій.
Наше обладнання широко використовується в господарсько-побутовій та технічній сферах, на виробництві. Великий асортимент продукції для очищення стоків дає можливість вибрати максимально оптимальний спосіб вирішення екологічних питань.

 

На кожну підземну частину установок ми надаємо гарантію на 10 років. Гарантійний термін для електрообладнання становить 12 місяців!

 

Купити обладнання з очищення стоків можуть жителі або підприємства будь-якого регіону, доставка здійснюється по всій Україні.

УВАГА: ТОВ "ЕКОСС" запрошує до співпраці дилерів та оптових покупців !!!

Для дилерів і оптових покупців діють спеціальні пропозиції:

  • вигідні ціни на повний асортимент товарів;
  • зручна система знижок;
  • при розрахунку та підборі водоочисного обладнання та іншої продукції забезпечимо інформаційною та технічною підтримкою.